Background Image

Apel do wyborców opozycji demokratycznej ws. partii Polska 2050

Główna  /  Uncategorized  /  Apel do wyborców opozycji demokratycznej ws. partii Polska 2050

Apel do wyborców opozycji demokratycznej ws. partii Polska 2050

styczeń 24, 2023      In Uncategorized Możliwość komentowania Apel do wyborców opozycji demokratycznej ws. partii Polska 2050 została wyłączona

Szanowne Panie, Szanowni Panowie, Drodzy Wyborcy Opozycji,

 

Zwracamy się do Państwa z apelem i z prośbą o wyrażenie swojej dezaprobaty wobec lekceważącej postawy partii Polska 2050, względem zarówno reszty partii demokratycznej opozycji, jak i przede wszystkim Państwa woli.

 

W wielu sondażach, rozmowach wyrażacie Państwo chęć zagłosowania na jedną, wspólną i szeroką listę całej demokratycznej opozycji. W naszym szczerym przekonaniu taka lista ciągle jest możliwa, lecz próby jej stworzenia są skutecznie lekceważone przez Polskę 2050.

 

W związku z tym, że czas nieubłaganie mija, apelujemy do Państwa o wyrażenie swojej dezaprobaty wobec takich działań partii Polska 2050 poprzez zawieszenie lub wycofanie Państwa poparcia dla tej partii. Na demokratycznej opozycji na prawdę jest wśród kogo wybierać. Są mniejsze i większe partie polityczne, z pośród których łatwo wybrać tą najlepszym programem. Za większością z nich przemawia doświadczenie, kompetencje i świadomość powagi sytuacji.

 

Tych z Państwa,  którzy preferują mniejsze środowiska polityczne, jak Polska 2050, zachęcam do aktywnego popierania Socjaldemokracji Polskiej, wyważonej i kompetentnej partii z prawie 20 letnim doświadczeniem.

 

/-/ Wojciech Filemonowicz

Przewodniczący Zarządu Krajowego Socjaldemokracji Polskiej

Comments are closed.